Blog

Çankaya Kurumsal Mobil Uyumlu Web Sayfası

SRC Medya ve Bilgisayar olarak şirketinize veya şahsınıza uygun kurumsal mobil uyumlu web sayfaları tasarlıyoruz.

Görsel ve yazılım açısından firmanızı yansıtacak arama motorlarına uygun pozitif web sayfası ile doğru odaklı müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz.10 Yıllık deneyim sahibi firmamız sizin istediğiniz yönde projelendirmiş kullanımı kolay web siteleri tasarlamaktadır.

Çankaya’da Web ve Google SEO Hizmetİ Veren Firmamız Doğru Analizle Web Sayfaları Tasarlayarak Dijital Ortamda Yükselmenizi Sağlamaktadır.

Kurumsal mail ile sınırsız e-posta adresi kurulumu ve şirket içi mail iletişiminde kesintisiz destek sağlamaktayız.

Son Aramalar

  • web tasarım ankara mail
Web Sayfalarına Güvenlik Duvarı (Firewall) Kurulumu

Kurumsal web sayfaları için öncelik gelen ziyaretçilerin kalitesidir.Ayrıca zararlı botlarda web sayfanıza hit kaybı yaşatabilir.
Birçok olasılıklar doğrultusunda web sayfanıza güvenlik duvarı (firewall) kurulması gerekmektedir.

Web Sayfanıza Güvelik Duvarı Kurulması Gereken Nedenler

Web sayfanız saldırı altında ve geç açılıyorsa.

Yurtdışından aşırı zararlı bot trafiği alıyorsanız.

Mail gönderip almada sorun yaşıyorsanız.

Ani ziyaretçi kayıpları oluşuyorsa.

güvenlik duvarı (firewall) kurmanız gerekmektedir.

İleriki aşamada web sunucunuz sitenize gelen trafiği kaldırmayarak çökebilir veya dosyalarınız zarar görebilir

Web sitenize güvenlik duvarı kurarak bu tarz problemlerden kurtulabilirsiniz.

Son Aramalar

  • bilgisayar onarımı için flash sürücü
  • Flash sürücüm bilgisayarımda neden ısınıyor?
Kurumsal ve Özgün Web Sayfasının Şirketlere Faydası

Neden kurumsal ve özgün web sayfanız olmalı;Şahıs ve kurumların büyük kitlelere kısa vadede tanıtılmasının en kolay ve ekonomik yolu özgün içerikli kurumsal bir web sayfasından geçer. Şirketlerin kendilerini tanıtabildikleri, ürün ve hizmetlerini kolaylıkla teşhir edildiği etkili bir iletişim kanalı olan web sayfası, büyük faydalar sağlamaktadır. Web sayfalarının en önemli özelliği de yönetilebilir olmasıdır. Şirket yada kişilerle ilgili yeni bilgilerin web sitesine eklenmesi Google nezdinde pozitif olarak yansımaktadır. Web sayfasının ticari faaliyet sürdüren firmalar katkısı çok büyüktür. Teknoloji çağında katalog ve broşür gibi baskılar yavaş yavaş ekarte edilmektedir.

Neden web sayfasına sahip olmalı sorusunun en net cevabı da dijital ortamda dünya pazarlarına açılma olanağıdır. Web sayfası globaldir ve dünyada internet olan her noktaya ulaşma imkanını size sunar.
İçerikleri güncellenebilir web sayfası ile müşterilere doğru bilgi ve hizmeti sunmak şirketinize pozitif anlamda büyük katkılar sağlar.Ülkemizde ve dünyada iş potansiyeli arama motorları üzerinden işler duruma gelmiştir. Web sayfası olan firmalar bu pastadan pay alırken diğer firmalar ise referans yoluyla iş potansiyeli yakalamaya çalışmaktadır. Web Sayfası yaptırdığınızda bazı yanılgılara düşmemeniz gerekli örneğin web sayfası yaptırdım iki aydır bir kişi bile aramıyor gibi.Bu konuda sabırlı olmak gereklidir, sitenizi ziyaret eden kişilerin sitede kalış süreleri ve pozitif içerikler belli süre sonunda size artı olarak yansıyacaktır.

İnternet ortamında inanılmaz müşteri potansiyeli mevcuttur sizi bir anda bambaşka şirket ve kişi haline getirebilir.Bunun bilincinde olup web sayfanızı kurumsal ve kişilerin beğeneceği şekilde projelendirirseniz dönüşüm oranlarının yüzde hesaplarını alt üst edebilirsiniz.

SRC Medya Olarak Pozitif Değer Katacak Web Sayfaları Üretiyoruz.Bu Konuda Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Çankaya Kızılay Web Tasarım Firması

SRC Medya İle Web Sayfanızın Tasarlandığı Andan İtibaren Kapsamı Geniş Bir Web Sitesine Sahip Olur Ve Dijital Dünyadaki Yerinizi Alırsınız. SRC Medya ; Çankaya Web Tasarım Çözümlerinde Sizlere Kaliteli Hizmetler Sunarak Dijital Dünyadaki Görünülebilirliğiniz Ve Mevcut Potansiyelinizi Artırmak İçin Benzersiz Web Tasarım Tecrübesi Sunmayı Amaçlamaktadır. Web Tasarım Firmanızın Digital Dünyadaki Konumunu Ortaya Koyan En Ehemmiyetli Kriterlerin Başında Gelmektedir. Prestij Ve İtibar Açısından Web Tasarımınız Netlikle Profesyonel Bir Şekilde Uzman Kişiler Tarafında Tasarlanmalıdır. Rakiplerinizi Geride Bırakacak Ve Web Dünyasındaki Konumunuzu Güçlendirecek Tüm Web Tasarım Tecrübeleri İçin SRC Web Tasarım Ajansı İle Bağlantıya Geçmeyi Unutmayın. Web Tasarım, Web Yazılım, E-Ticaret, Web Hosting, Domain Tescil Ve Arama Motoru Optimizasyonu İle İlgili 2008 Senesinden İtibaren Uzman Kadrosu İle Hizmet Veren Src Medya, Kurulduğu Günden Bu Yana Web Tasarım Hizmetleri Sunmak İçin Odaklanan, Alt Yapısını Bu Doğrultuda Geliştiren Ve Teknik Personelini Bu İstikamette Eğiten Bir Tasarım Şirketidir.

SRC Medya Yılların Verdiği Deneyim ve Pozitif Enerji İle Çankaya Kızılay Adresinde Web Sayfası Hizmeti Vermektedir.Mobile Duyarlı Çağın Gereksinimlerini Karşılayan, Sizin İsteklerinizi Ön Planda Tutan Web Sayfaları Üretmekteyiz.Çankaya Web Ajansı Olarak Uzun Soluklu Çalışma Prensibini Benimseyen ve Referanslarının Verdiği Deneyimle Müşterilerimize Yüksek Kalitede Hizmet Vermeyi Amaç Edinmekteyiz .
Web Ajansımız Google Ve Yandex Uyumlu Web Sayfaları Tasarlamaktadır. Seo’ya Duyarlı Web Siteleri İle Kolay Basit Yönetim Paneli Sunmaktayız.
Web Projesini Beraber Geliştirip Son Test Aşamasından Sonra Yayın Hayatına Başlatıyoruz.

Şirket ve Kobi’ler İçin Kurumsal Mail Adresi Kurulumu

Şirket ve Kobi’lerin  kurumsal mailin sürdürülebilir olması diğer anonim maillerin aksine kurumsallık ve ciddiyet bakımından üst düzey firmalarca tercih edilmektedir. Alan Adınız ( Domain) üzerinden kesintisiz mail alma ihtiyacı duyuyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Antivürüs seçeneği ve  yedek alma opsiyonu ile ihtiyaç duyulandan fazlasını size sunmaktayız.
Sınırsız posta adresi, sınırsız mail kullanma seçeneği ile mail adresleriniz de herhangi problem olmadan işleyişinizi sürdürebilirsiniz.

Kurumsal mail adresi sizin isteğiniz doğrultusunda kullanıma hazırlanmaktadır.Örneğin spam mailler gelen kutusunda görebilirsiniz.

Kurumsal maillerinizi kesintisiz ve  problemsiz kullanmak istiyorsanız src bilgisayar ile iletişime geçebilirsiniz.

Son Aramalar

  • Anonim Şirket tr mail
Kızılay Web Tasarım & Yazılım

SRC Bilgisayar Kızılay Semtinde Web Yazılım ve Tasarım Hizmet Vermektedir. Ankara Firmalarına Özel Özgün Kolay Kullanılabilir Mobil Uyumlu Web Tasarımlar Sunmaktayız.
SRC Medya göze hitap eden estetik ve özgün tasarımları ile Kızılay semtinde hizmet vermektedir.
Kişisel ve kurumsal tüm web sayfası ihtiyaçlarınızı, kreatif ve modern tasarımlarımız ile, müşteri portföyünüze en uygun anlatım dili kullanarak tasarlıyoruz.
Kolay kullanılır yönetim paneli, seo uyumlu özgün tasarımlar ile modern internet çağının tüm gereksinimlerini karşılayacak bir web sayfası hayal ediyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web tasarım konularınızın yanı sıra keza yine web tabanlı kurumsal web yazılım çözümleri sunup, şirketinizin iş akışınızı optimize ederek satışlarınıza katkı sağlayacak özel projeler sunuyoruz.
Kızılay Web Tasarım