Blog

Ankara Özel Bilgisayar & Notebook Teknik Servisi Bakımı

Ankara Özel Bilgisayar ve Notebook Servisi Olarak Deneyimli ve Pozitif Düşünen Kadrosu İle Çankaya’da Hizmet Vermektedir.Masaüstü bilgisayarınızda oluşan yazılımsal ve donanımsal sorunlar için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
Notebook ve Laptoplarınızda Oluşan Donanımsal ve yazılımsal sorunlar için uzman teknik personelimizden yardım alabilirsiniz.

Masaüstü Bilgisayar Teknik Servisi

Masaüstü bilgisayarlarınızda oluşan teknik sorunlarda firmamızdan destek alabilirsiniz.Açılmama veya donanımsal tüm sorunları uzman teknik personelimiz aracılığı ile yapmaktayız.Masaüstü bilgisayarlarda Ram ve Harddisk yükseltme işlemi garantili olarak yapılmaktadır.

Asus Notebook (Laptop) Teknik Servisi

Sağlamlığı ile bilinen asus marka notebooklar çok fazla arıza çıkarmasada nadiren teknik servis için işlemler gerekmektedir.
Asus marka notebooklar belli periyodik aralıklarla bakımdan geçmesi gerekmektedir ısınma,geç açılma veya donma gibi problemler yaşıyorsanız firmamızdan destek alabilirsiniz. Asus marka notebookların donanımsal arıza ve parça değişimi firmamızca güvence altında yapılmaktadır.

Lenovo Notebook (Laptop) Teknik Servisi

Lenovo marka Laptoplarınızın donanımsal ve yazılımsal tüm problemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HP Notebook (Laptop) Teknik Servisi

Hp marka notebookların model fark gözetmeksizin tüm problemlerinin tamiratını yapmaktayız.Parça değişimleri garantili olarak servisimizce yapılmaktadır.

MSI Notebook (Laptop) Teknik Servisi

MSI Marka notebookların ekran ve klavye değişimi firmamızca A+ kaliteli ürünler ile yapılmaktadır.

ACER Notebook (Laptop) Teknik Servisi

Acer marka notebook tamiri firmamızca garanti kapsamında tamiratı yapılmaktadır menteşe kırılması ve ekran klavye değişimi yine firmamızca test aşamasından geçtiği süreçlerde sağlanmaktadır.

PACKARD BELL Notebook (Laptop) Teknik Servisi

Sağlam ve kaliteli olan packard bell notebookların tüm donanımsal ve yazılımsal problemlerinin tamiratını yapmaktayız.

SRC Bİlgisayar ve Notebook Servisi

Src bilgisayar olarak notebook ve masaüstü bilgisayarların tüm teknik arızalarını aynı gün içinde size bilgi vererek başlamaktayız. Veri kaybı ve veri yedekleme işlemleri uzun süren bilgisayarlarda tamir süreci diğer arızalara göre artmaktadır.

Darbe ve düşmeye bağlı arızalarda firmamızdan kesintisiz destek alabilirsiniz.

Çankaya Kurumsal Bilgisayar Notebook Teknik Servisi

Src bilgisayar Çankaya ilçesinde  kurumsal bilgisayar servis hizmeti vermektedir.Her türlü donanımsal ve yazılımsal problemleriniz için hizmetinizdeyiz.Masaüstü ve diz üstü bilgisayarlarınız garantili olarak alanın uzman teknik personel tarafından yapılmaktadır.Parça tedarik ve değişimlerinde garantili ürünler tercih edilerek kalıcı hizmet vermeyi amaç edinmekteyiz.

SRC Çankaya Bilgisayar Teknik Servisi

Her türlü marka ve model bilgisayarınızın tamiri firmamızca model gözetmeksizin yapılmaktadır.Teknik servisimizden çıkan ve teslim aldığınız ürünler 1 yıl garanti kapsamındadır.(kullanıcı hatası hariç)

SRC Çankaya Notebook Servisi

Notebook ve laptoplarınızın darbe ve düşmeye dayalı arızları ekran ve klavye değişim hizmetleri firmamızca garantili olarak yapılmaktadır.

SRC Bİlgisayar Çankaya’da  kendi yerinde hizmet vermektedir . 

Nas Server (veri depolama) Kurulum

Günden güne artan veriler başınıza iş açabilir. elektrik kesilmesi, voltaj düşmesi, virüs bulaşması vs gibi durumlar yıllardır biriktirdiğiniz evraklarınızı, şirketinizin bilgilerini, fotoğraf ve videoları kaybetmenize neden olabilir. bu yüzden kullanılan harici harddisklerde yetersiz kalabilir.

Teknolojinin her geçen gün kendini geliştiği dünyada bu sorunlara en büyük kolaylık sağlayan yeniliklerin başında nas serverlar gelmektedir. hem ev kullanıcıları hem de iş kullanıcıları için vazgeçilmez olabilecek bir çözüm gibi görünüyor. nas serverlar ister ağ üzerinden ister network üzerinden kullanılabilmektedir. bu cihazlara bağlanan özel seri harddiskler sayesinde verileriniz kontrol altında tutulmaktadır.

Kendi işletim sistemi bulunan nas serverlar güvenlik açısından da yeteri kadar puan almış durumdadır. genellikle linux işletim sistemi ile çalışan sunucular içerisine monte edilebilen harddiskler sayesinde verileri güvenli bir şekilde saklamaktadır. bu nas lar normal sunucular gibi hem rack kabine monteli, hemde küçük portatif cihazlardır. genellikle 1 ila 6 adet harddisk yuvası bulunan cihazlar yüksek tb kapasitesi sağlamaktadır. ayrıca raid yapısı kullanılabilen nas serverlar disklerden herhangi biri bozulsa dahi diğer sağlam disklerin verilerin korumasına yardımcı olabilmektedir. nas serverlarda 6 dan daha fazla da yuva bulunabilir.

Nas serverlar ile ilgili fiyat bilgileri ve teknik detayları firmamızı arayarak 0312 419 41 30 numaralı telefondan detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.

Son Aramalar

  • https://www srcbilgisayar com tr/nas-server-veri-depolama-kurulum
Şirketlere Yönelik Bilgisayar Bakım Anlaşması

Şirket ve işletmeler için, bilgisayarlarda meydana gelen en ufak bir problem hem çalışanlar için zaman kaybına, hemde maddi zararlara sebebiyet vermektedir,Bilgisayar problemleri oluştuktan sonra çözüm bulmaya değil, sorunların bir daha tekrarlanmamasına engel olmak gerekir. Kurumsal Bakım Anlaşması

Neden Bakım Anlaşması Yapmalıyım?
Bakım anlaşması şirketiniz teknik donanımını arttırarak sizlere daha sağlıklı çalışma ortamını sağlayacak bir olgudur.SRC bilgisayar ve Şirketiniz arasında karşılıklı mutabık kalarak imzalanan ve tüm bilgisayar bileşenlerini kapsayan Kurumsal Bakım Anlaşması ile şirketinizi daha verimli ve pozitif hale gelir.

Kurumsal Bakım Anlaşmasının Teknik Özellikleri

Bilgisayarlarınızın arızalanması ve network yönetimi, server ve yazıcı teknik desteği,notebook ve masaüstü bilgisayarlarda yazılım desteği,
antivirüs ve diğer meteryallerin temini, firewall desteği gibi birçok alanı kapsamaktadır.

Kurumsal Bakım Anlaşması Ankara ve İlçeleri İçin Geçerlidir.

Maliyetler Bilgisayar ve Diğer Materyallerin Fazlalığına Göre Değişkenlik Göstermektedir.

Kurumsal bilgisayar bakım anlaşması ay bazında 3/6/9/12 gibi periyotlarla yapılmaktadır fiyatları etkileyen etkenlerden biri kısa vadeli çalışmalardır.

SRC Bilgisayar Kızılay / Çankaya ve Diğer Semt ve Bölgelere Bilgisayar Servisi Yönünde Kalıcı Hizmet Vermektedir.