Blog

Server Veri Kurtarma | Sunucu Data Kurtarma

İşletmelerde kullanılan bilgisayar arızalarına bağlı veri kayıpları firmalar maddi yönden zora sokmaktadır. Özellikle server gibi cihazlarda veri kayıpları oluşumu aşırı risk içermektedir. SRC Bilgisayar olarak server ve benzeri ana makinalardan veri kurtarma işlemi yapmaktayız.

Server Sunucu Veri Kurtarma

Server ve Sunucular, diğer makinelerle veri bağlantısı yaptığı için data kayıpları daha çok yaşanmaktadır.Profesyonel kurtarma hizmeti ile server ve ana makinelerden data kurtarma işlemi sorunsuz olarak firmamızca yapılmaktadır.Kurtarılan veriler sizin insiyatifinize sunularak onay alındıktan sonra istediğiniz cihaz ortamında size teslim edilir.

Gizlilik ilkesi esas alınarak verileri sadece siz görebilirsiniz ve kopyaları size teslim edildikten sonra imha edilir.

Güvenli Veri Kurtarma | Harddisk Data Kurtarma

Güvenli Veri Kurtarma ile Verilerinizi Koruma Altına Alıyoruz.
Notebook Hard Disklerindeki Datalar Kurtarılma İşleminden Sonra Verileriniz Size Teslim Edilir, Akabinde Firmamız Tarafından Verileriniz Sizin İsteğiniz Doğrultusunda İmha Edilir.

SRC Bilgisayar ve Yazılım Tüm Cihazlarda Veri Kurtarma İşlemi Yapmaktadır.Fiyatlandırmalar Dosyanın Boyutu ve Cihazın Arızasına Göre Farklılık Göstermektedir.

Veri Kurtarmada  Neleri Kurtarabiliriz?

Resim ve Eski Fotoğraflarınız (Görselleriniz) Dijital Bir Cihaza Kayıt Edilmişse Kurtarma İşlemi Sağlanmaktadır.

Taşınabilir Harici Hard Disk ve Masa Üstü Bilgisayarlardaki Harddisklerden Kurtarma İşlemi Başarılı Bir Şekilde Yapılmaktadır.

Sıvı, Su Teması Görmüş Cihazlardan Veri Kurtarma İşlemi Başarılı Şekilde Yapılmaktadır.

Düşme Çarpma Sonucu Zarar Gören Notebook ve Diğer Cihazlardan Veri Kurtarma İşlemi Yapılmaktadır.

Ofis ve Muhasebe Programında Yer Alan Kayıtlı Verilerin Kurtarma İşlemi Başarı İle Sağlanmaktadır.

SRC Bilgisayar Ankara ve İlçelerine Veri Kurtarma Hizmeti Vermektedir.

Data – Veri Kurtarma Hard Disk Notebook

Data – Veri Kurtarma Ankara; Müessesemiz sizlere bilişim sistemleri içinde yer alan tüm teknik desteği sağlamaktadır. Bilhassa data alanında hizmet veren firmamız hard disk data kopyalama, hard disk data kurtarma, hard disk sektör meseleleri ve bakımı, sunucu meseleleri ve bakımı, usb hafıza meseleleri ve data kurtarma işlemleri, şifreleme meseleleri ve virüs nedeniyle ortaya çıkan dosyaların şifrelenme ve gizlenme meseleleri gibi vaziyetlere sizler için en sıhhat çözümleri sunuyor. Profesyonel ekip arkadaşlarıyla senelerin deneyimini bu öz güvenle sunan veri kurtarma Ankara; siz değerli konuklarımıza hizmet garantisi sunuyor. Bunlar dışında bilgisayar donanım hizmetleri de sunan veri kurtarma istanbul tüm bilgisayar parçalarının satımı ve donanımsal tamiri, montaj ve sistem heyetimi gibi hizmetleri de sizlere sunuyor. Malum internet ortamında artık data alışverişi daha önceki senelere oranla çok daha yüksek şekilde gerçekleşmektedir. Bu data transferinin de sıhhatli bir şekilde çalışabilmesi için çok daha yüksek hızda internet hizmetine ve kuvvetli bir donanıma sahip bilgisayar sistemlerine ihtiyaç vardır. Ters halde kullanıcı istenilen performansa kavuşamayacak ve sistemsel olarak donanım üzerinde meseleler ortaya çıkacaktır. İşte tüm bu meselelerin oluşmaması sebebiyle donanımlarınızın oldukça gelişmiş olması gerekmektedir. Bu donanımların başında da hard disk ler gelmektedir. Standart bir hard disk 7200 RPm dir. Veri kapasitesi kullanıcı odaklı değişmektedir. bazıları 250 Gigabyte bazıları 500 Gigabyte ve 1 Tb – 2 Tb gibi gitmektedir. Artık standart Hddler 250 Gigabyte gibi baz alınmaktadır. Hard diskler in irtibat şekilleri yeni anakartlarda sata 2 ve sata 3 soketler üzerinden gerçekleşmektedir. Son zamanlarda hard drive başka bir deyişle hard disk ler dışında bir veri depolama şeklide pcler için SSD lerdir yani açılımı Solid State Drive dır. SSD ler normal hard disklere göre çok çok daha hızlı ve suskun çalışırlar. Temel mantıkları ram gibi dir. Ancak ram deki örnekleme hızlarına benzetilir. Zira SSD bellekler ram gibi geçici değil kalıcı bellek işlemi görmektedir. Yeni nesil işlemci ve ana kartlar ssd diskler ile uyumludur. Sisteminiz çok daha hızlı ve güçlü bir konuma geçerek işlemlerinizi seri ve daha güvenli yapabilirsiniz.

Hangi Durumlarda Veri Kurtarma Yapıyoruz

Gelişen teknolojinin en çok nükseden problemi dijital ortamdaki veri kaybıdır. Fotoğraflar eskisi gibi albüm ve benzeri dosyalarda saklanamamaktadır. Dijital ortamdaki veri kaybına müdahale etmek uzmanlık gerektiren bir işlemdir. USB – Harddisk ve Notebooklarda yaşanan veri kayıplarını src bilgisayar olarak size dönüşüm sağladıktan sonra sizinde çek etmenizle kurtarma işlemini başlatıyoruz.Hasar görmüş cihazlarda veri kurtarma işlemi silinen verilere nazaran daha zordur.
Silinen USB bellekteki veriler resim ve dosyaların kurtarılma işlemleri firmamız tarafından uzman teknik personel tarafından yapılmaktadır.

Hangi Durumlarda Veri Kurtarma İşlemi Yapılmaktadır.

  • Format sonrası yaşanılan veri kaybı
  • USB bellekte kazara silinen veriler
  • Notebook ve Masaüstü bilgisayarlarda silinen dosyalar
  • Muhasebe programında yer alan müşteri ve dosya kaybı
  • Fotoğraf makinesinden silinen dosya kaybı
  • Taşınabilir harici hard diskten silinen ve bulunamayan veriler
  • Düşme ve çarpma sonucu çalışmayan cihazlardaki veriler
  • Kafa atan hard diskteki veri kayıpları
  • Dijital ortamda bulunamayan ofis ve benzeri programlar
  • Word ve benzeri dosyaların geri dönüşümden silinmesi sonucu olan veri kaybı
  • Virüs bulaşması sonucu çalışmayan klasör ve veriler
  • Trojen bulaşması sonucu silinen veri ve klasörler
  • Sıvı dökülmesi ile yaşanan arızalara yönelik veri kaybı
  • Yukarıda belirttiğimiz gibi dijital ortamda yaşanmış muhtelif veri kayıplarını uzman teknik personelimiz ile kişisel haklar gözetilerek kurtarma işlemi yapıyoruz.

USB ve benzeri materyallerdeki veri kaybının kurtarılması işlemi diğer cihazalara göre pratik bir işlemdir.

Veri Kurtarma İşlemi İçin Detaylı Bilgiyi Firmamıza Arayarak Öğrenebilirsiniz.

Veri Kurtarma İşlemi Fiyatları

Veri kurtarma işlemi için fiyatlar dosya boyutu ve cihazın arızasına göre değişkenlik göstermektedir, örneğin arızalı bir harddisk parçasını yeni bir parçayla değiştirmemiz gerekiyorsa mukabil olan en uygun ücret ile değişim gerçekleşir.

 

Son Aramalar

 • asus dizüstü bilgisayarda kurtarma işlemi nasıl başlatılır
Hard Disk Veri Kurtarma SRC Bilgisayar

Src Bilgisayar Veri Kurtarma Alanında Profesyonel Olarak Detaylı Analiz ve Hizmet Vermektedir.Bozulan Harddisk’ten Veri Kurtarma İşlemi Uzman Teknik Personel Tarafından Kusursuzluk İlkesi Hedef Alınarak Yapılmaktadır.
Veri Kurtarma Merkezimiz:Sabit disk sürücüleri ve IDE, EIDE, SATA, SAS ve SCSI sabit disk sürücüleri tüm markalar ve sunucular, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar ve laptop modelleri dahil olmak üzere işletim sistemlerine veri kurtarma hizmeti vermektedir.Bazı durumlarda kurtarma işlemi geç sonuç verebilir üzerine veri yazılması, amatör olarak yapılan kurtarma işlemi veya virüsten kaynaklanan sorunlar fiziksel hasarlı hard diskler yüzeysel hasar çizilmiş hard disklerden kurtarılmaz bu gibi sorunlar analiz edildikten sonra sonuç belli olur.

Taşınabilir hard diskler ve bilgisayarlar fiziksel darbelerde yüksek olasılıkla veri kaybı yaşar, Bu durumlarda uzman deneyimli teknik personel tarafından müdahale edilmesi gerekmektedir.