Blog

Bilgisayar Format ve Sistem Kurulumu

bilgisayar, notebook gibi cihazlar kullanıma bağlı olarak sistemsel açıdan dolabilirler. bunun yanı sıra bu cihazlar virüs kaynaklı sorunlar, donanım değişiklikleri gibi etkenlerden dolayı tekrardan kurulum yapılması gerekmektedir. cihazlar formatlandan önce kesinlikle yedek almanızı öneririz. yedeğinizi eğer cihaz komple disk biçimlendirilmeyecekse başka bir sürücüye disk bütün partitionlar formatlanacak ise harici bir sürücüye alınmalıdır.

format süreci ortalama 1-3 saat arası sürmektedir. cihaz kurulumu bittikten sonra driver yüklenerek cihaz son kontrollerin ardından müşteriye teslim edilir. FİRMAMIZDA KESİNLİKLE LİSANSSIZ YAZILIM YÜKLENMEMEKTEDİR. Bu konuda ısrarcı olmamanızı rica ederiz.

Son Aramalar

  • https://www srcbilgisayar com tr/bilgisayar-format-ve-sistem-kurulumu
  • asus dizüstü bilgisayarda sürücüler nasıl kurulur
  • hp dizüstü sistem kurtarma
SRC Notebook & Laptop Servisi Ankara

SRC Notebook & Laptop Servisi: Ankara Kızılayda Olan Firmamız 2010 Yılından İtibaren Son Kullanıcıya Odaklı Laptop & Notebook Servisi Olarak Hizmet Vermektedir.Tüm Marka ve Model Notebooklarınız Garantili Olarak Tamiratı Yapılıp Kısa Vadede Size Teslim Edilmektedir. Notebook ve Laptoplarınız Tamir Süresinden İtibaren Aynı Arızadan Kaynaklı Olarak Firmamız Tarafından Garantidedir.
Servisimizde Yapılan İşlemler
Ekran Değişimi – Batarya Problemi – Şarj Sorunu – Kapanıp Açılma Problemi – Hard Disk Değişimi ve Veri Kaybı – Virüs Taraması ve Lisanslı Virüs Programı Kurulumu – Menteşe Problemi VB.Benzeri Birçok Problem Servisimiz Tarafından Kurumsal Hizmet Politikası Anlayışı İle Yapılmaktadır.
Asus – HP – Acer – Dell – Lenova Gibi Tüm Laptop Markalarının Tamiri Uzman Teknik Ekibimiz ile Kusursuzluk Politikası Anlayışı İle Yapmaktayız..