Blog

Güvenli Veri Kurtarma | Harddisk Data Kurtarma

Güvenli Veri Kurtarma ile Verilerinizi Koruma Altına Alıyoruz.
Notebook Hard Disklerindeki Datalar Kurtarılma İşleminden Sonra Verileriniz Size Teslim Edilir, Akabinde Firmamız Tarafından Verileriniz Sizin İsteğiniz Doğrultusunda İmha Edilir.

SRC Bilgisayar ve Yazılım Tüm Cihazlarda Veri Kurtarma İşlemi Yapmaktadır.Fiyatlandırmalar Dosyanın Boyutu ve Cihazın Arızasına Göre Farklılık Göstermektedir.

Veri Kurtarmada  Neleri Kurtarabiliriz?

Resim ve Eski Fotoğraflarınız (Görselleriniz) Dijital Bir Cihaza Kayıt Edilmişse Kurtarma İşlemi Sağlanmaktadır.

Taşınabilir Harici Hard Disk ve Masa Üstü Bilgisayarlardaki Harddisklerden Kurtarma İşlemi Başarılı Bir Şekilde Yapılmaktadır.

Sıvı, Su Teması Görmüş Cihazlardan Veri Kurtarma İşlemi Başarılı Şekilde Yapılmaktadır.

Düşme Çarpma Sonucu Zarar Gören Notebook ve Diğer Cihazlardan Veri Kurtarma İşlemi Yapılmaktadır.

Ofis ve Muhasebe Programında Yer Alan Kayıtlı Verilerin Kurtarma İşlemi Başarı İle Sağlanmaktadır.

SRC Bilgisayar Ankara ve İlçelerine Veri Kurtarma Hizmeti Vermektedir.

Data Kurtarma Ankara | SRC Bilgisayar

Son zamanda hızla gelişen teknoloji sayesinde işlerimizi artık tek tuş ile halledebiliyoruz. Evvelce bir hayal olan bilgisayarlar şimdi zaruri bir ihtiyaç bizim için. Yer ve vakit kazanmak açısından artık verilerimizi bilgisayarların belleğinde depoluyoruz. Tabi bu mertebede fiziksel ve ya teknik nedenlerden dolayı hard diskimizde oluşan bir sıkıntı ile bütün verilerimizi kaybedebiliriz.

Ankara data kurtarma çalışmaları ile bir hayli firma aracılığıyla kaybolduğunu sandığınız veriler geri getirilebilir. Göz ardı edilemeyecek bir konu var ki, bu sizi parasal olarak da ciddi manada etkileyecektir. Bu yüzden ilk olarak, bu tarz problemleri yaşamamak açısından, yeterli bilgi sahibi olmak amaçlanmalıdır. Düşünüleceği üzere bir olgu, ilk önce toplumun çoğunlukta olduğu kesimlerde ortaya çıkar. Ankara’de Türkiye’nin ikinci büyük metropolü olarak teknolojik çalışmaların daha hızlı ilerlediği şehirlerden biridir. Ankara hard disk veri kurtarma konusuyla ilgilenen pek çok firmaya sahiptir. Bu açıdan son senelerde hayli gelişen Ankara veri kurtarma çalışmaları %90 a varan neticelerle geri dönüşüm yapmaktadır. Kullanıcıların en büyük yanılgısı, verilerini hiç kaybolmayacakmış gibi düşünmesidir. Aksine elektronik olan her şeyin bir ömrü vardır. Bu yüzden yedekleme işlemleri RAID sistemleri ile yapılmalıdır. Bir meseleyle karşılaştığınızda bu sistemler ile verilerinizin geri dönüşümü daha kolay olarak sağlanacaktır. Ankara RAID data kurtarma alanında da tecrübeli kadroya sahip kuruluşlar barındırır. Data kurtarma hizmeti, temelinde büyük oranda bu konuyla alakalı bilgi ve tecrübe sahibi kişiler tarafından geliştirilmiş yazılım alt yapısına dayanır. Her data kurtarma işlemi, tek tek incelenerek özel bir çalışma gerektirir. Bu yüzden çalışacağınız firmayı doğru seçmek ehemmiyetlidir. Bilgilerinizi kurtarmak isterken geri dönüşü olmayacak bir şekilde kaybedebilirsiniz. Şayet bu işlemi yaptıracaksanız, sıhhatli hizmet veren ve emin firmalarla çalışmalısınız.