HP Notebook Servisi Çankaya Kızılay

Notebook Servisi

HP servisimiz, HP marka Notebook, Ultrabook, All in One, ve PC modellerine özel teknik servis hizmeti vermek üzere 2010 yılında Ankara’da kurulmuştur. Firmamız; donanımlı teknik servis laboratuvarı, uzman ekibi, inovatif yapısı ile bilgisayar teknolojilerinde profesyonelleşerek kısa sürede dijital alanda en güvenilir servis merkezlerinden biri haline gelmiştir.

HP marka cihazınızı servisimize getirdiğiniz andan itibaren en kısa sürede işleme alıyor ve tamir sürecini hızlıca başlatıyoruz. Yapacağımız değişim ve onarım işleminin her aşamasında sizi de bilgilendiriyor ve onayınızı alıyoruz.

Müşteri portföyümüz faal bilgisayar kullanıcıları, kurumsal şirketler, ve özel işletmelerden oluşmaktadır. HP teknik servisimiz kullanıcılar için teknik çözümler, (anakart değişimi,fan değişimi, donanımsal ve yazılımsal sorunlar vb…) yedek parça temini internet çözümleri sunmaktadır. Ayrıca HP teknik servisimiz sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini eğitim ve seminerler ile dijital alanda kendini geliştirmek isteyen kobilere ve şirketlere aktarmaya devam etmektedir…

HP Notebook Ekran Değişimi 2 Yıl Garantilidir ( Kullanıcı Hatası Hariç)

HP Notebook Klavye Değişimi ve Harf Tamamlaması SRC Bilgisayar Tarafından Yapılmaktadır.

-HP Laptop Sorunlarında Firmamızla İletişime Geçebilirsiniz.

-HP Fan değişimi ve fan temizliği

-HP Yazılım hatası ve düzeltilmesi

-HP Harddisk Değişimi ve verilerin yedeklenmesi.

-HP Soket problemi ve değişimi

-HP Açılmama problemi

 

Son Aramalar

  • Dijital Tekerlek Dengeleyici mail
  • asus x540na-go067 sarj aleti sorunları
  • hp dizüstü kurtarma