Ankara Notebook Servisi Fiyatları 2020

Notebook Servisi

Güncel Fiyatlar Notebook Modellerine ve Arızalarına Göre Değişim Göstermektedir.Arızalanan Notebook ve Laptopların Yazılımsal Preblemleri Varsa Tutar 100- 200 Tl Arasında Değişim Göstermektedir.Örneğin Bios Problemleri ve Mavi Ekran Hataları.
Notebook Menteşe Tamiri ve Ekran Değişimi Marka ve Modele Göre Fiyatları 150 TL – İle 300 TL Arasındadır.
Notebook Klavye Değişimi – Notebook Ekran Değişimi Öncesi Fiyat Almanızı Öneririz.
Notebooklarda Yaşanan Sistem Üzerindeki Veri Kayıpları Yazılımsal Hataların Maliyeti İle İlgili Bilgi Almak İstiyorsanız Ulaştığınız Teknik Uzmana Detaylı Şekilde Anlatmanızı Öneririz.

Laptoplarda Yaşanan Format Sonrası Veri Kayıpları ve Yanlışlıkla Silinen Dosyaların Kurtarılma Oranı Yüksektir.
Arızalı Hard Disklerde Oluşan Veri Kayıpları  Laboratuvar Ortamına Kurtarıldığı  İçin Fiyat Maliyeti 3-5 İş Günü Arasında Sürmektedir.

Notebook Sabit disk HDD Değişimi
Problemli Hard Diskinizi aynı gün içinde değiştirebiliriz. Sabit disk sürücülerinin değiştirilmesi için yüksek kaliteli, hızlı fakat uygun fiyatlı SSD kullanıyoruz.(bilgisayarınızın hızını ve güvenilirliğini önemli ölçüde artırır.)

Veri Aktarımı ve Kurtarma
Mevcut sürücünüzü yeni bir sürücüye klonlayabiliriz, böylece orada bıraktığınız yerde çalışmaya devam edersiniz. Sıfırdan başlamak istiyorsanız – yeni sürücünüze yeni bir pencere kuracağız ve mevcut verilerinizi yeni bir sisteme aktaracağız.

Notebook Ekran Değişimi
Kırılan, Çatlayan ve Çalışmayan Ekranlarınızın Değişimi Aynı gün içerisinde Sağlanmaktadır (Ekran Stokta Varsa) Test Aşamasının ardından bilgisayarınızı teslim alabilirsiniz taktığımız tüm ürünler garanti kapsamındadır.

Notebook Klavye Değişimi
Tuş Eksiği olan veya çalışmayan klavyelerin değişimi aynıgün içinde yapılmaktadır. Kalvye test aşamasını geçtikten sonra sizlere sunulmatadır.

Notebook Mavi Ekran Hataları
Notebooklarınızda sürekli mavi ekran hatası alıyorsanız yazılımsal veya donanımsal bir sorun var demektir.Hatanın Neden kaynaklandığının tespiti ücretsiz yapılmaktadır.

Notebook Menteşe Değişimi
Kırılan menteşelerin tamiri ve değişimi firmamızca garantili olarak yapılmaktadır.

Son Aramalar

  • Ankara notebook fiyat
  • En Yakın Bilgisayar Tamircisi
  • hp laptop klavyesi nasıl parlatılır
  • https://www srcbilgisayar com tr/srckat/notebook-servisi
  • Samsung dizüstü bilgisayar BIOS\ta USB flash sürücüyü görmüyor

Bir cevap yazın