Blog

Kızılay:Veri Kurtarma ( Resim Dosya Video Vb.)

Veri kurtarma meşakkatli bir işlemdir uzman teknik personel ve deneyimli kişiler tarafından veri kurtarma işlemi yapılmazsa verileriniz tamamen kaybolabilir.
Veri kurtarma işlemi sırasında dosya boyutları baz alınır.Kurtarma işlemindeki diğer önemli detay ise kurtarma işlemi yapılacak cihazın kurcalanmamasıdır.
Veri kurtarma işlemlerinde %90 oranında başarı sağlanmaktadır.
Kurtarılan datalar sizin onayınıza sunulup fiyat bilgilendirmesi yapıldıktan sonra şahsınıza teslim edilir.
Resim ve fotoğrafların kurtarılma işlemi diğer dosyalara göre daha hızlı süreçte gerçekleşmektedir.
Video ve diğer benzeri yüklü dataların fiyatları resimlere oranla daha fazla yer kapladığı için cüzi miktarda farkı olmaktadır.
Muhasebe programında kayıp datalar ve diğer müşteri portföyü bulunan dataların kurtarılma işlemi %95 oranında başarılı olmaktadır.

Veri Kurtarma Fiyatları
Veri Kurtarma İşleminde Dosyaların Boyutu ve Cihazın Zarar Görme Oranı Fiyat Politikasını Belirlemektedir.

Veri Kurtarma İşlemi Ne Kadar Sürer
Veri Kurtarma işlemi cihazın sorunu ve problemine göre içinde bulunan dosyaların boyutuna göre süreç almaktadır.

Not:Kurtarılan Veriler Başvuru Yapan Kişi Dışında Kimseyle Paylaşılmaz. Kurtarılan Veriler Başvuru Yapan Kişiye İstenilen Cihaz Doğrultusunda Takdim Edilir.

Notebook ve Masaüstü bilgisayarlardan veriler güvenli şekilde kurtarılmaktadır.

USB ve Hafıza Kartında Silinmiş veya Zarar Görmüş Datalarınız Doğru Analiz ve Pozitif Yaklaşım İle Kurtarılma Olasılığı Artmaktadır

 

USB Flash Disk Veri (Data) Kurtarma Kızılay / Çankaya

USB bellekler taşınabilir olması ve sürekli bilgisayar soketlerine tak çıkar yapılması kolay arızalanmasına neden olmaktadır, detayında arıza sonucu veri kayıplarıda yaşanmaktadır.
USB belleklerden silinen dosyalar bilgisayar ortamında çöp kutusuna gitmemektedir direk silinmektedir buda içerisindeki verinin kurtarılma ihtimalini zayıflatmaktadır. USB Flash belleklerden veri kurtarma işlemi firmamızca opsiyonel olarak yapılmaktadır.Sizin onayınız olmadan veri kurtarma işlemi başlatılmaz.

USB Flash bellek içerisinde bulunan resim,video,ofis belgeleri,veri tabanları ve diğer dosyalar fiyat politikası dahilinde onay süreci alınarak data kurtarma işlemi yapılır.
USB Flash bellekten data ve veri kurtarma işlemi diğer cihazlara göre daha meşakkatlidir.Sürekli içerisine veri kopyalanıp silindiği için dosyalara kısa vadede ulaşılmaz.

USB Flash Bellekten Neleri Kurtarıyoruz
Resim (JPG,PNG,GİF,RAW VB)
Video (MP4,AVİ,MP5 VB)
Ofis Programları (DOC,DOCX,WORD,NOTEPAD,EXEL,POWERPOİNT VB)
Muhasebe Programları Veri Tabanları
USB Bellek İçine Kopyalanmış Özel Tüm Programlar

USB Belleklerde Hangi Durumlarda Veri Kaybı Yaşanır
*Darbeye Bağlı Veri Kayıpları
*Tak Çıkar Sırasında Yaşanan Veri Kayıpları
*Sıvı Temasına Bağlı Veri Kayıpları
*Kazara Silme veya İsim Değiştirme Sırasında Yaşanan Veri Kayıpları
*Durduk Yere Yaşanan Veri Kayıpları

Veri Kurtarma Merkezimiz (ÇANKAYA) Kızılay Konur Sokakta Yer Almaktadır.
Detaylı Bilgi ve Analiz İçin 419 41 40 Numaralı Telefonlardan Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz.

Flash Bellek Silinen Dosyaları Kurtarma (USB)

Sıvı teması oluşmuş veya arızalı flash (usb) belleklerinizden data kurtarma işlemini yapmaktayız. USB bellekler Bildiğiniz üzere ucuz maliyetli ve günümüzde çok yaygın olan bir depolama aracıdır.

Flash belleklerinizde fiziksel veya yazılımsal hatalar sonucu bulunamayan datalarınızın kurtarma işlemi firmamız tarafından özenle kurtarılmaktadır.

Elektronik tabanlı USB (Flash Bellek )depolama aygıtları pek çok sebeple bozulabilmektedir. SRC Bilgisayar, USB bellekler ve bellek kartlarında CF I-II, SD (mini, mikro tüm modellerde), XD, MMC, MS, MS-PRO, SM, ) fiziksel yada yazılımsal nedenle oluşan data kayıplarının hepsinde kesin çözümler üretmektedir. İlgili ortamlarda dataların depolandığı bellek entegrasyonun fiziksel olarak okunması ve mantıksal olarak çözümlenmesi konusunda her türlü bilgiye ve özel yazılıma sahibiz.

Taranan usb bellekteki bilgiler sizin izniniz olmadan kurtarma ve fiyat işlemi yapılmaz.

Server Veri Kurtarma | Sunucu Data Kurtarma

İşletmelerde kullanılan bilgisayar arızalarına bağlı veri kayıpları firmalar maddi yönden zora sokmaktadır. Özellikle server gibi cihazlarda veri kayıpları oluşumu aşırı risk içermektedir. SRC Bilgisayar olarak server ve benzeri ana makinalardan veri kurtarma işlemi yapmaktayız.

Server Sunucu Veri Kurtarma

Server ve Sunucular, diğer makinelerle veri bağlantısı yaptığı için data kayıpları daha çok yaşanmaktadır.Profesyonel kurtarma hizmeti ile server ve ana makinelerden data kurtarma işlemi sorunsuz olarak firmamızca yapılmaktadır.Kurtarılan veriler sizin insiyatifinize sunularak onay alındıktan sonra istediğiniz cihaz ortamında size teslim edilir.

Gizlilik ilkesi esas alınarak verileri sadece siz görebilirsiniz ve kopyaları size teslim edildikten sonra imha edilir.

Bozulmuş Harddisk ve USB’den Resim Kurtarma

Bozulan Hard Disk veya USB Belleklerden Resim ve Fotoğraf Kurtarma İşlemini Yapmaktayız. SRC Bilgisayar ve Yazılım Olarak Veri Kurtarma İşlemlerini Garantili Olarak Yapmaktayız.

Tüm Resim Formatlarının Veri Kurtarma İşlemleri Yapılmaktadır. Darbe Almış – Yanmış Hard Disklerden Data Kurtarma İşlemi Yapılmaktadır. Fotoğraf Makinesinde Kaybolmuş Resim Video ve Görsellerin Kurtarma İşlemleri Firmamızca Sağlanmaktadır.

Daha önce üzerine kayıt yapılan veya kazara silinen fotoğrafların kurtarma işlemi firmamız tarafından yapılmaktadır.

 

 

Güvenli Veri Kurtarma | Harddisk Data Kurtarma

Güvenli Veri Kurtarma ile Verilerinizi Koruma Altına Alıyoruz.
Notebook Hard Disklerindeki Datalar Kurtarılma İşleminden Sonra Verileriniz Size Teslim Edilir, Akabinde Firmamız Tarafından Verileriniz Sizin İsteğiniz Doğrultusunda İmha Edilir.

SRC Bilgisayar ve Yazılım Tüm Cihazlarda Veri Kurtarma İşlemi Yapmaktadır.Fiyatlandırmalar Dosyanın Boyutu ve Cihazın Arızasına Göre Farklılık Göstermektedir.

Veri Kurtarmada  Neleri Kurtarabiliriz?

Resim ve Eski Fotoğraflarınız (Görselleriniz) Dijital Bir Cihaza Kayıt Edilmişse Kurtarma İşlemi Sağlanmaktadır.

Taşınabilir Harici Hard Disk ve Masa Üstü Bilgisayarlardaki Harddisklerden Kurtarma İşlemi Başarılı Bir Şekilde Yapılmaktadır.

Sıvı, Su Teması Görmüş Cihazlardan Veri Kurtarma İşlemi Başarılı Şekilde Yapılmaktadır.

Düşme Çarpma Sonucu Zarar Gören Notebook ve Diğer Cihazlardan Veri Kurtarma İşlemi Yapılmaktadır.

Ofis ve Muhasebe Programında Yer Alan Kayıtlı Verilerin Kurtarma İşlemi Başarı İle Sağlanmaktadır.

SRC Bilgisayar Ankara ve İlçelerine Veri Kurtarma Hizmeti Vermektedir.

Data – Veri Kurtarma Hard Disk Notebook

Data – Veri Kurtarma Ankara; Müessesemiz sizlere bilişim sistemleri içinde yer alan tüm teknik desteği sağlamaktadır. Bilhassa data alanında hizmet veren firmamız hard disk data kopyalama, hard disk data kurtarma, hard disk sektör meseleleri ve bakımı, sunucu meseleleri ve bakımı, usb hafıza meseleleri ve data kurtarma işlemleri, şifreleme meseleleri ve virüs nedeniyle ortaya çıkan dosyaların şifrelenme ve gizlenme meseleleri gibi vaziyetlere sizler için en sıhhat çözümleri sunuyor. Profesyonel ekip arkadaşlarıyla senelerin deneyimini bu öz güvenle sunan veri kurtarma Ankara; siz değerli konuklarımıza hizmet garantisi sunuyor. Bunlar dışında bilgisayar donanım hizmetleri de sunan veri kurtarma istanbul tüm bilgisayar parçalarının satımı ve donanımsal tamiri, montaj ve sistem heyetimi gibi hizmetleri de sizlere sunuyor. Malum internet ortamında artık data alışverişi daha önceki senelere oranla çok daha yüksek şekilde gerçekleşmektedir. Bu data transferinin de sıhhatli bir şekilde çalışabilmesi için çok daha yüksek hızda internet hizmetine ve kuvvetli bir donanıma sahip bilgisayar sistemlerine ihtiyaç vardır. Ters halde kullanıcı istenilen performansa kavuşamayacak ve sistemsel olarak donanım üzerinde meseleler ortaya çıkacaktır. İşte tüm bu meselelerin oluşmaması sebebiyle donanımlarınızın oldukça gelişmiş olması gerekmektedir. Bu donanımların başında da hard disk ler gelmektedir. Standart bir hard disk 7200 RPm dir. Veri kapasitesi kullanıcı odaklı değişmektedir. bazıları 250 Gigabyte bazıları 500 Gigabyte ve 1 Tb – 2 Tb gibi gitmektedir. Artık standart Hddler 250 Gigabyte gibi baz alınmaktadır. Hard diskler in irtibat şekilleri yeni anakartlarda sata 2 ve sata 3 soketler üzerinden gerçekleşmektedir. Son zamanlarda hard drive başka bir deyişle hard disk ler dışında bir veri depolama şeklide pcler için SSD lerdir yani açılımı Solid State Drive dır. SSD ler normal hard disklere göre çok çok daha hızlı ve suskun çalışırlar. Temel mantıkları ram gibi dir. Ancak ram deki örnekleme hızlarına benzetilir. Zira SSD bellekler ram gibi geçici değil kalıcı bellek işlemi görmektedir. Yeni nesil işlemci ve ana kartlar ssd diskler ile uyumludur. Sisteminiz çok daha hızlı ve güçlü bir konuma geçerek işlemlerinizi seri ve daha güvenli yapabilirsiniz.

Hangi Durumlarda Veri Kurtarma Yapıyoruz

Gelişen teknolojinin en çok nükseden problemi dijital ortamdaki veri kaybıdır. Fotoğraflar eskisi gibi albüm ve benzeri dosyalarda saklanamamaktadır. Dijital ortamdaki veri kaybına müdahale etmek uzmanlık gerektiren bir işlemdir. USB – Harddisk ve Notebooklarda yaşanan veri kayıplarını src bilgisayar olarak size dönüşüm sağladıktan sonra sizinde çek etmenizle kurtarma işlemini başlatıyoruz.Hasar görmüş cihazlarda veri kurtarma işlemi silinen verilere nazaran daha zordur.
Silinen USB bellekteki veriler resim ve dosyaların kurtarılma işlemleri firmamız tarafından uzman teknik personel tarafından yapılmaktadır.

Hangi Durumlarda Veri Kurtarma İşlemi Yapılmaktadır.

  • Format sonrası yaşanılan veri kaybı
  • USB bellekte kazara silinen veriler
  • Notebook ve Masaüstü bilgisayarlarda silinen dosyalar
  • Muhasebe programında yer alan müşteri ve dosya kaybı
  • Fotoğraf makinesinden silinen dosya kaybı
  • Taşınabilir harici hard diskten silinen ve bulunamayan veriler
  • Düşme ve çarpma sonucu çalışmayan cihazlardaki veriler
  • Kafa atan hard diskteki veri kayıpları
  • Dijital ortamda bulunamayan ofis ve benzeri programlar
  • Word ve benzeri dosyaların geri dönüşümden silinmesi sonucu olan veri kaybı
  • Virüs bulaşması sonucu çalışmayan klasör ve veriler
  • Trojen bulaşması sonucu silinen veri ve klasörler
  • Sıvı dökülmesi ile yaşanan arızalara yönelik veri kaybı
  • Yukarıda belirttiğimiz gibi dijital ortamda yaşanmış muhtelif veri kayıplarını uzman teknik personelimiz ile kişisel haklar gözetilerek kurtarma işlemi yapıyoruz.

USB ve benzeri materyallerdeki veri kaybının kurtarılması işlemi diğer cihazalara göre pratik bir işlemdir.

Veri Kurtarma İşlemi İçin Detaylı Bilgiyi Firmamıza Arayarak Öğrenebilirsiniz.

Veri Kurtarma İşlemi Fiyatları

Veri kurtarma işlemi için fiyatlar dosya boyutu ve cihazın arızasına göre değişkenlik göstermektedir, örneğin arızalı bir harddisk parçasını yeni bir parçayla değiştirmemiz gerekiyorsa mukabil olan en uygun ücret ile değişim gerçekleşir.

 

Veri Kurtarma Fiyatları

Kullandığınız alette oluşan teknik veya yazılımsal arızalar sebebi ile yıllardır özenle gizlediğiniz fotoğraflar, şirketinizin verileri hatıranda yok olabilir. verilerin kaybolmasına neden olan başlıca sebepler harddisk bozulması-düşmesi, elektrik akımının fazla olması, su baskın, yangın, virüs bulaşması gibi nedenlerdir.

kaybolan, silinen, hasar gören verilerinizi şirketimiz bünyesinde teknolojik ekipmanlardan oluşan servisimizde geri kurtarıyoruz. Ankara da 2010 seneninden beri faliyet gösteren firmamız yıllardır kızılayda sektörün lider firmalarından olmuştur.

data kurtarma mesuliyet ve teknik ehemmiyet arz eden bir işlemdir. bu sebeple vasati bir fiyat çıkmamaktadır. başka bir deyişle daha izah edici bir dil ile data kurtarmada sabit bir ücret yoktur. zira harddiskin meselesi, verinin boyutu, serviste harcanan müddet vs.. gibi etkenler dikkate alınarak data kurtarma fiyatı hesaplanabilir.

Data Kurtarma Ankara | SRC Bilgisayar

Son zamanda hızla gelişen teknoloji sayesinde işlerimizi artık tek tuş ile halledebiliyoruz. Evvelce bir hayal olan bilgisayarlar şimdi zaruri bir ihtiyaç bizim için. Yer ve vakit kazanmak açısından artık verilerimizi bilgisayarların belleğinde depoluyoruz. Tabi bu mertebede fiziksel ve ya teknik nedenlerden dolayı hard diskimizde oluşan bir sıkıntı ile bütün verilerimizi kaybedebiliriz.

Ankara data kurtarma çalışmaları ile bir hayli firma aracılığıyla kaybolduğunu sandığınız veriler geri getirilebilir. Göz ardı edilemeyecek bir konu var ki, bu sizi parasal olarak da ciddi manada etkileyecektir. Bu yüzden ilk olarak, bu tarz problemleri yaşamamak açısından, yeterli bilgi sahibi olmak amaçlanmalıdır. Düşünüleceği üzere bir olgu, ilk önce toplumun çoğunlukta olduğu kesimlerde ortaya çıkar. Ankara’de Türkiye’nin ikinci büyük metropolü olarak teknolojik çalışmaların daha hızlı ilerlediği şehirlerden biridir. Ankara hard disk veri kurtarma konusuyla ilgilenen pek çok firmaya sahiptir. Bu açıdan son senelerde hayli gelişen Ankara veri kurtarma çalışmaları %90 a varan neticelerle geri dönüşüm yapmaktadır. Kullanıcıların en büyük yanılgısı, verilerini hiç kaybolmayacakmış gibi düşünmesidir. Aksine elektronik olan her şeyin bir ömrü vardır. Bu yüzden yedekleme işlemleri RAID sistemleri ile yapılmalıdır. Bir meseleyle karşılaştığınızda bu sistemler ile verilerinizin geri dönüşümü daha kolay olarak sağlanacaktır. Ankara RAID data kurtarma alanında da tecrübeli kadroya sahip kuruluşlar barındırır. Data kurtarma hizmeti, temelinde büyük oranda bu konuyla alakalı bilgi ve tecrübe sahibi kişiler tarafından geliştirilmiş yazılım alt yapısına dayanır. Her data kurtarma işlemi, tek tek incelenerek özel bir çalışma gerektirir. Bu yüzden çalışacağınız firmayı doğru seçmek ehemmiyetlidir. Bilgilerinizi kurtarmak isterken geri dönüşü olmayacak bir şekilde kaybedebilirsiniz. Şayet bu işlemi yaptıracaksanız, sıhhatli hizmet veren ve emin firmalarla çalışmalısınız.